Pytania? Zadzwoń 507 207 093 lub napisz!

Miernik 5G - TriField TF2

Profesjonalny miernik 5G i nie tylko! TriField TF2 to solidny i precyzyjny pomiar pola elektromagnetycznego dla wysokich częstotliwości.

Zmierzy poziom 5G, 4G, 3G, HSDPA, LTE, wszystkie używane częstotliwości telefonii komórkowej. Wykryje nadajniki, anteny, radary, podsłuchy. Szybki i dokładny pomiar.

Miernik pola 5G

Miernik pola 5G pozwala na niezależny pomiar promieniowania elektromagnetycznego oraz promieniowania mikrofalowego (RF). TriField TF2 jest przygotowany do pomiaru planowanych częstotliwości sieci telekomunikacyjnej 5G. Pomiar na paśmie do 6 GHz!

Detektor 5G
Miernik 5G

Miernik promieniowania elektromagnetycznego

Ten miernik 5G mierzy także promieniowanie elektromagnetyczne czyli promieniowanie od urządzeń elektrycznych, stacji trafo, linii napowietrznych i podziemnych. Miernik zmierzy także promieniowanie mikrofalowe czyli promieniowanie sieci radiowych, radarów, telefonów komórkowych, nadajników telewizyjnych i telekomunikacyjnych. Pomiar dla sieci komórkowych wszystkich operatorów telefonii.

Miernik promieniowania 5G

TriField TF2 pozwala na pomiar w dwóch trybach zwykłym i ważonym. Jest to profesjonalny miernik promieniowania 5G. Dzięki temu rejestruje krótkie skoki (peaki) trwające przez setne części sekundy.

TriField TF2 - funkcje

 • pomiar częstotliwości 3400Mhz - 3700Mhz przeznaczonych dla sieci 5G
 • pomiar częstotliwości 400Mhz, 700Mhz, 850Mhz, 900Mhz, 1800Mhz, 2600Mhz wykorzystywanych przez sieć telefonii komórkowej takie jak 3G, 4G, HSDPA, LTE
 • zmierzy promieniowanie elektromagnetyczne i mikrofalowe
 • zmierzy wszystkie obecnie wykorzystywane częstotliwości telefonii komórkowej
 • zmierzy częstotliwości radarów lotniczych (militarnych i cywilnych)
 • zmierzy promieniowanie routerów Wi-Fi dla częstotliwości 2400Mhz i 5000Mhz
 • zmierzy promieniowanie telefonów bezprzewodowych ~150Mhz
 • zmierzy promieniowanie nadajników telewizji naziemnej dla wszystkich wykrzystywanych częstotliwości (184MHz do 786Mhz)
 • zmierzy promieniowanie nadajników komunikacyjnych Policji i Straży pożarnej (140Mhz do 450Mhz)
 • )
 • zmierzy promieniowanie kuchenek mikrofalowych, a także kuchenek indukcyjnych (2400MHz)
 • pomoże zlokalizować pluskwy i podsłuchy
Miernik pola elektromagnetycznego
Nadajnik 5G

Ochrona przed polem elektromagnetycznym

Ochronę przed promieniowaniem elektromagnetycznym zapewniają specjalne farby i tkaniny ekranujące (więcej informacji pod linkiem). Do ekranowania wykorzystują specjalne technologie opracowane w tym celu, których skuteczność została potwierdzona w laboratoriach. Zapewniają one prawie 100% ochronę przed emisją na niskich częstotliwościach i wysokie tłumienie dla wysokich częstotliwości co zapewnia kompleksową ochronę.

Farby ekranujące są wykorzystywane jako podkład i zabezpieczają pomieszczenia ekranując szkodliwe pole elektryczne, emitowane zarówno przez urządzenia i instalacje w budynku. Mogą być wykorzystywane zarówno w zastosowaniach indywidualnych jak i profesjonalnie w zakładach produkcyjnych czy laboratoriach gdzie konieczny jest wysoki poziom "sterylności" elektromagnetycznej.